Güzel Doğum Günü Hediyeleri

  Doluya koysan sığmaz, boşa koysan dolmaz! Bu söz, galiba en çok da sevdiklerine güzel bir doğum günü hediyesi vermeye çabalayanların duygularını tarif etmekte… Hakikaten de bazen erkek arkadaşımıza, kız arkadaşlarımıza, sevgilimize, eşimize veya anne ve babamıza doğum günü hediyesi seçerken oldukça zorlu anlar yaşarız. Bir taraftan beğendiğimiz hediyeyi satın almak için para hesabı yaparken, diğer taraftan da doğum gününü yaşayan kişiye karşı paha biçilmez sevgimizi düşünürüz. Bunların dışında bir de bazı zamanlarda doğum günü hediyesi olarak ne alacağımıza bir türlü karar veremeyiz. Çünkü o kadar çok hediye alternatifi, o kadar fazla doğum günü hediye seçenekleri vardır ki, hangi hediyeyi alabileceğimize karar vermek imkansız bir hal alır. Hele hele karşı cinsten birine bir doğum günü hediyesi bakıyorsak, değim yerindeyse tam bir çıkmaz sokağa gireriz. Çünkü bayanlar, erkekleri tam olarak bilemez, erkekler de bayanları! Bu denklemi biraz daha zorlaştıralım mı? Örneğin henüz tüm özelliklerini, hobilerini, meraklarını, beğenilerini, sevdiği şeyleri bilmediğimiz birine doğum günü hediyeleri olarak ne alabiliriz? Yani anlayacağınız, sevdiğimiz bir kişiyi çok iyi tanısak da, onunla yeni tanışsak da doğum günü için hediye almak oldukça sıkıntılı bir durum. Doğum günü için hediye seçmeye çalışan herkesin kafasında aynı ortak sorular vardır; “Acaba erkeğe doğum günü hediyesi ne alınır?”,”Bayanlara sürpriz, romantik bir doğum günü hediyesi ne olabilir?”,”Sevgiliye doğum günü hediyesi ne alınır?”,” Sevgilime şu hediyeyi alırsam ayıp etmiş olur muyum?”,”Erkek arkadaşıma filanca doğum günü hediyesi acaba çok mu ucuz kaçar?”,tarzında sorular! Bir tarafta kısıtlı bir bütçe, diğer tarafta yaşanılan hediye kararsızlığı! Tüm bunlar bir araya geldiğinde de kocaman bir soru işareti! Sizi bu endişelerden ve stresli durumdan kurtaracak güzel bir haber verelim mi? Doğum günü için sevdiklerinize ne hediye alacağınıza karar veremiyorsanız, bu yazımızı dikkatlice incelemenizi tavsiye ediyoruz. Bu yazımızda, erkeğe ve bayana alınabilecek birbirinden güzel doğum günü hediye örnekleri bulacaksınız! Aradığınız şeyi bulamasanız bile, en azından doğum günü hediye fikirleri edinmiş olacaksınız…nokta2

  İnci Kolye

  İSTİRİDYE İÇİNDEN ÇIKAN İNCİ KOLYE

  İşte Kızların aklını başından alacak olan ve mutluluğu en güzel şekilde yaşatacak olan harika bir doğum günü hediye fırsatı. Sevgilinize doğum gününde, parıltılı güzelliği ve anlam dolu bir hediye olan İstiridye İçinde İnci Kolye armağan etmeye ne dersiniz?

  Sevgilinize doğum günü için yapabileceğiniz en güzel sürprizlerden biri de, Cep telefonuna fotoğrafınızın yüklü olduğu bir telefon kılıfı hediye etmektir. iPhone, Samsung telefonlar için hazırlatabileceğiniz Kişiye özel Telefon Kılıfları, en anlamlı ve en güzel doğum günü hediyelerinden

  KİŞİYE ÖZEL FOTOĞRAF VE MESAJ BASKILI SAAT

  Baktıkça bir kez daha hatta yetmedi defalarca bakmak isteyeceğiniz Kişiye Özel Fotoğraf Baskılı bir duvar saati de yine olabilecek en güzel doğum günü hediyelerinden biri. Aynı zamanda kişisel mesajınızı da yazdırabileceğiniz bu saati kendinize özel hazırlatabiliyorsunuz.

  KİŞİYE ÖZEL FOTOBLOG DUVAR SAATİ

  • Doğum Gününde ne hediye alabileceğinizi kara kara düşünüyorsanız, işte en güzel hediye seçeneklerinden bir tanesi daha! Kişiye Özel Fotoblog Duvar Saati, 2 adet fotoğrafınıza özel olarak hazırlanıyor ve üzerine dilediğiniz mesajı yazdırabiliyorsunuz. Mesela bu ürün sevgilinize harika bir doğum günü hediyesi olur.

  Sevgiliniz için şöyle romantik ve O’na sadece doğum günü için değil, bir sonraki doğum gününe yetecek kadar kapsamlı bir hediye arıyorsanız, işte karşınızda içerisinde 365 adet aşk mesajı bulunan Aşk Dolu Kavanoz Hediyesi.

  Sevgilinize ya da sevdiklerinize çok ama çok anlşamlı bir doğum günü hediyesi sipariş etmek isterseniz, üzerine istediğiniz mesajı yazdırabileceğiniz Kişiye Özel Oskar ilginizi çekebilir. Mesela “Yılın En İyi Sevgilisi” yazdırarak sevgilinizi doğum gününde gururlandırabilirsiniz.

  Yan tarafta resmini gördüğünüz kupa bardağın sıradan bir kupa bardak olduğunu hiç aklınızın ucundan bile geçirmeyin! Çünkü bu kupa bardak hem sihirli, hem de üzerinde göndereceğiniz fotoğraf baskısı var. Doğum günü için sürpriz hediye düşünenler için ideal bir ürün.

  nokta2
  kisiye-ozel-isim-yazili-erkek-cuzdanKİŞİYE ÖZEL ERKEK CÜZDAN

  İşte karşınızda, üzerinde isim yazılı prestijli bir erkek cüzdan modeli. Erkek arkadaşınıza, babanıza, eşinize uzun yıllar kullanabileceği kaliteli bir cüzdan hediye etmeye ne dersiniz? Doğum günü için erkeğe ne hediye alınır sorunuza zannediyoruz ki en güzel önerilerden biri.

  • FİYATINI GÖRMEK İÇİN TIKLAYIN
   nokta2
   Hayatımızda önemli bir ağırlığa ve öneme sahip özel kişileri oldukça kıymetli buluruz. Ama sevgi öyle sadece kuru kuruya da olmuyor. Mesela O’nu sevdiğimizi her fırsatta belli etmek, sözlerimizle, jestlerimizle, hediyelerimizle ya da davranışlarımızla sevgimizi göstermek ve O’na ne kadar çok değer verdiğimizi bir şekilde hissettirmemiz gerekir. Doğum günleri de, sevginin en yoğun şekilde paylaşıldığı günlerden biridir. Doğum günü o kadar enteresan bir tarihtir ki, bazen tarifi imkansız bir mutluluk, bazen de hatırlamak istemeyeceğiniz kadar acı verir. yanınızda sevgiliniz ya da sevdikleriniz varken, şayet güzel bir şekilde geçirirseniz kendinizi o an yeryüzünün en mutlu kişisi ilan edersiniz. Ancak, eğer doğum gününüz unutulduysa veya hiç kimse bugünü hatırlamadıysa işte o an kabus dolu, hayal kırıklığıyla geçen berbat bir gün yaşarsınız. Hayatımızda gerçekten çok sevdiğimiz birisi varsa, O’nun dünyaya geldiği günün yıl dönümünü, yani doğum tarihini de asla unutmamamız gerekiyor. Düşünebiliyor musunuz, mesela sizin doğum gününüz var ve, kimsenin umrunda ya da hatırında bile değil! Kendinizi nasıl dışlanmış, nasıl yalnızlaşmış, nasıl da kötü hissedersiniz öyle değil mi? Aslında bir insana doğum günü hediyesi vererek O’nun yaş gününü kutlamak şu anlama gelir; O’na bu hayatta yalnız olmadığını hatırlatmak, ihtiyaç duyduğu her an yanında olacağımızı göstermek ve çok sevilip, çok değer verildiğini hissettirmek! İşte bu nedenle doğum günü tarihi, kesinlikle unutulmaması, atlanmaması gereken en özel tarihlerden biridir. Gerçekten de şu kısacık hayatımızın en güzel, en mutlu ve en önemli anlarından biridir doğum günleri. Senede yalnızca bir kez kutlanan Doğum günü, hem yeni yaşını kutlayacak kişi açısından, hem de bu özel günde sevdiklerini yalnız bırakmayan kişiler açısından önemlidir! Elbette geleneksel olarak doğum günleri, hediyeler, sürprizler ve güzel bir doğum günü partisi eşliğinde kutlanır.

  Bu Yazılarda İlginizi Çekebilir!

  YORUM YOK

  Yorum Bırakın