En Güzel Anneler Günü Hediyeleri

  Biliyorum, ne söylesem söyleyeyim hiç kar etmeyecek! Bu yıl da Anneler gününde maalesef ki, bir çok insan, anneler günü hediye tercihini yine dayanıklı beyaz eşyalardan yana kullanacak! 10 Mayıs 2015 Anneler gününde muhtemelen yine annesine mutfak robotu alanlar, son model teflon tava modellelrinden seçenler, elektrik süpürgesi ya da en güzel meyve sıkacağından beğenenler mutlaka çıkacaktır. Yanlış anlaşılmasın aslında bu durumu ya da bu kararı hiç yadırgamıyorum. Çünkü, bu türden ev-araç gereçlerini annelerimize hediye etmekteki amacın son derece naif ve samimi olduğunu çok iyi biliyorum. Çünkü neden? Hepimiz istiyoruz ki, biricik annemiz O’na anneler gününde aldığımız hayatını kolaylaştıran bir eşya ile evde iş yaparken ya da mutfakta çalışırken kendini fazla yormasın!  İşte benim de tepem tam bu noktada atıyor. Yahu! Allah’ın başka günü mü yok? Gerçekten bu tür ürünleri, Anneler günü dışında başka bir zaman versek olmaz mı? Bunun yerine, Annemizin gururunu okşayacak, tıpkı sevgilimize/eşimize hediye veriyor gibi kendini özel hissetmesini sağlayacak hediyeler versek olmaz mı yani? Acaba, ne zaman Annelerimizi sadece ev işleri gören insanlar olarak görmekten vazgeçeceğiz? Yani aslında belki de farkında olmadan Annemize böyle ürünler hediye ederek “İşte bununla daha iyi iş yapabilir veya evde daha güzel çalışabilirsin…” mesajı vermiş olmuyor muyuz? Oh! En belki gözden kaçırırsınız endişesiyle en sonda söyleyeceğimi başta söyleyelim de içim rahat etsin! Lütfen, ama lütfen, bu anneler gününde, sevgili annenize tencere, tava, mutfak robotu gibi klasik Anneler Günü Hediyeleri vermemeye özen gösterin. Eğer illa ki düdüklü tencere, borcam ya da tava armağan etmek istiyorsanız Anneler gününden 1 ay sonra armağan edin olsun bitsin:) Şimdi gelelim bu günkü yazımızın konusunda. Eğer tencere, tava ya da mutfak robotu dışında; sıradanlıktan uzak güzel anneler günü hediye fikirleri isterseniz, bu yazımız tam size göre. Siz değerli okurlarım için, internette hediyelik eşya satan web sitelerini bir bir dolaştım veiçerisinden kanımca en güzel anneler günü hediyelerini bir araya topladım! Umarım benim beğendiğim oranda sizler de seçmiş olduğum hediyeleri beğenir ve kıymetli Annenize hediye etmeyi düşünürsünüz. 

  Anneler Günü İçin Alınabilecek Güzel Hediyeler

  nokta2istiridye-icinden-cikan-gercek-incili-gumus-kolyeGERÇEK İSTİRİDYE İNCİ KOLYE

  Tam 9 Ay 10 gün karnında taşı, doğur, besle, büyüt ve dahası her şeyine koştur! İşte bunu bu hayatta ancak Anne dediğimiz o mukaddes varlık yapabilir. İşte karşınızda Annenize verdiğiniz değeri en güzel şekilde gösterecek olan gerçek bir inci tanesi kolye! İstiridye içinden çıkan İnci Tanesi ile Biricik Annenize en güzel anneler günü hediyesini verebilirsiniz.

  fiyat_bilgisi_ve_detaylar_icin_tiklayin

  nokta2kalp-kutuda-fotografli-cikolatalarKALP KUTUDA FOTOĞRAFLI ÇİKOLATALAR 

  Sevgi dediğimiz o erdemli duygu, Anne Sevgisi yanında çok çaresiz ve fazlasıyla sönük kalıyor. Çünkü Anne Sevgisi, yaşama dair diğer sevgi türleri içerisinde eşi ve benzeri olmayan tek sevgidir. İşte size anne sevginizi en tatlı biçimde gösterebileceğiniz kalp kutuda çikolatalar. Üzerine istediğiniz fotoğrafı, Annenizin ismini ve kişisel Anneler günü kutlama mesajınızı yazdırabileceğiniz harika bir anneler günü hediye seçeneği.

  fiyat_bilgisi_ve_detaylar_icin_tiklayin

  nokta2kisiye-ozel-iki-fotografli-sihirli-kupa-bardakKİŞİYE ÖZEL SİHİRLİ KUPA BARDAK 

  Konumuza giriş yaparken hani tıpkı sanki sevgilinize hediye beğeniyormuşsunuz gibi davranın demiştim ya? İşte bu sihirli kupa bardak bu hediyelere güzel bir örnek! Biricik Annenize çayını yudumlarken sizi görebileceği sürpriz dolu bir kupa bardak hediye edebilirsiniz. Fotoğrafınıza özel olarak hazırlanacak sihirli kupa yine sürpriz dolu en güzel anneler günü hediyelerinden biri.

  fiyat_bilgisi_ve_detaylar_icin_tiklayin

  nokta2kalpli-sonsuzluk-gumus-kolyeSONSUZLUK VE KALP GÜMÜŞ KOLYE

  Hani derler ya annelerin hakkı ödenmez diye! Gerçekten de insan bir düşününce, ne yaparsak yapalım, neleri feda edersek edelim yine de Annemizin o yaptığı fedakarlıkların yanında cılız bir çaba olarak kalır. Bu anneler günü için alabileceğimiz hiçbir şey O’nun emeklerinin zerresi dahi olamaz! Bizler en azından bu özel günde O’nu ancak bir nebze de olsa mutlu edebiliriz.

  fiyat_bilgisi_ve_detaylar_icin_tiklayin

  nokta2kisiye-ozel-google-kare-yastikKİŞİYE ÖZEL GOOGLE KARE YASTIK

  Bu Anneler gününde dünya güzeli Annenize unutamayacağı bir sürpriz yapmak isterseniz, Google yastık bunun için muhteşem bir hediye seçeneği. Kişiye özel olarak hazırlanan Google Yastığı tıpkı klasik Gooogle penceresine bir şey ararken yazdığınız mesaj gibi, “Dünyanın En İyi Kalpli Annesi?” şeklinde yazdırıp, 4 adet annenize ait fotoğrafla hazırlatabilirsiniz.

  fiyat_bilgisi_ve_detaylar_icin_tiklayin
  nokta2kisiye-ozel-ahsap-cerceveli-tas-baskiKİŞİYE ÖZEL FOTOĞRAFLI AHŞAP TAŞ BASKI

  Bu Anneler günü için seçeceğiniz hediye bütçeniz ölçüsünde belki pahalı, belki de ucuz olacak… Bunun hiç bir önemi yok aslında! Önemli olan Annemizin gönlünü hoş tutmak, kalbini kazanmak ve kalbimizdeki o özel sevgisini O’na en iyi şekilde belli etmek! İşte Annenize kalbinizde duyduğunuz taş gibi sevginizi gösterebileceğiniz kişiye özel taş baskı!

  fiyat_bilgisi_ve_detaylar_icin_tiklayin

  nokta2kalbimden-gelen-mesaj-hediye-sepetiANNEME KALBİMDEN GELEN MESAJ

  O ki, tüm benliği ile, hiçbir karşılık beklemeden, gecesi gündüzü demeden yapabildiği en iyi şey olan bizlere sevgisini vermek! Bir gülüşümüz, bir mutluluğumuz, bir sevincimiz için her şeyi feda eden tek varlık; ANNEMİZ… Şimdi mutlu etme ve sevindirme sırası bizlerde. İşte karşınızda içerisine Annenize olan en güzel mesajlarınızı yazdırabileceğiniz şık bir hediye sepeti! Çikolatalar, şekerlemeler, gül yaprakları ve kendi mesajınız.

  fiyat_bilgisi_ve_detaylar_icin_tiklayinnokta2kahve-severler-icin-ask-dolu-hediye-sepetiKAHVE SEVEN ANNEME HEDİYE SEPETİ

  Kahve içmeyi seven annenize şık ve güzel bir hediye vermek ister misiniz? Bu özel hediye seti ile biricik anneniz şöyle bacak bacak üstne atsın ve yorgunluk kahvesini bu hediyenizle atsın! İçerisinde Kuru Kahveci Mehmet Efendi kahve, 2 adet kahve fincanı, kalp çikolatalar ve Seni Seviyorum yazılı kare çikolatalar ile muhteşem bir keyif, kıymetli Annenizi bekliyor.

  fiyat_bilgisi_ve_detaylar_icin_tiklayin

  Bu Yazılarda İlginizi Çekebilir!

  YORUM YOK

  Yorum Bırakın